de leukste service bioscoop
Nodig een vriend(in) uit
nodig een vriend(in) uit
Nu in de bioscoop
volgende week »
DUMMIE DE MUMMIEvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
Dummie de MummieFamiliefilm - Kinderfilm

Julian Ras, Roeland Fernhout, Ton Kas, Jennifer Hoffman.
19:00
14:00
19:15
13:30
16:00
15:00
GONE GIRLvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
Gone GirlDrama - Thriller - Laatste Kans

Ben Affleck, Neil Patrick Harris, Rosamund Pike.
19:00
21:30
20:00
20:00
20:00
20:00
FURYvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
FuryActie - Drama

Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Pena, Jon Bernthal.
19:00
21:45
19:15
22:00
20:00
20:00
20:00
20:00
THE MAZE RUNNERvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
The Maze RunnerActie - Avonturenfilm

Dylan OBrien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Will Poulter, Ki Hong Lee, Aml Ameen, Blake Cooper.
19:15
19:30
20:00
20:00
20:00
20:00
PAK VAN MIJN HARTvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
Pak van mijn hartRomantiek - Komedie

Chantal Janzen, Benja Bruijning, Fedja van Huet, Halina Reijn, Bram van der Vlugt.
21:30
21:30
20:00
20:00
THE EQUALIZERvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
The EqualizerActie - Thriller - Laatste Kans

Denzel Washington, Chloe Grace Moretz, Marton Csokas, Melissa Leo.
22:00
21:45
20:00
HORROR NIGHT: ANNABELLEvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
Horror Night: AnnabelleHorror

Annabelle Wallis, Ward Horton, Alfre Woodard, Kerry OMalley, Brian Howe, Tony Amendola, Eric Ladin.
22:30
DE BOXTROLLEN 3D NLvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
De Boxtrollen 3D NLAnimatie (Nederlandstalig) - 3D - Kinderfilm - Familiefilm

met de stemmen van o.a. Roman Derwig, Hanna Obbeek, Jacob Derwig, Derek de Lint, Frank Lammers, Horace Cohen, Ruben van der Meer, Roue Verveer, Kim van Kooten, Huub Dikstaal en Frans Limburg.
14:00
13:30
16:00
15:00
MAYA DE BIJ EERSTE VLUCHTvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
Maya de Bij Eerste VluchtAnimatie (Nederlandstalig) - Avonturenfilm - Kinderfilm - Familiefilm

Irene Moors, Coen Swijnenberg, Sander Lantinga, Martijn Krabbe.
14:00
14:30
DE CLUB VAN SINTERKLAAS EN HET PRATENDE PAARDvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
De Club van Sinterklaas en het pratende paardFamiliefilm - Kinderfilm

Carlo Boszhard, Tijn Kroon, Jessica Mendels, Sven de Ridder, Wilbert Gieske.
14:00
13:30
16:00
15:00
PIJNSTILLERSvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
PijnstillersDrama

Gijs Blom, Susan Radder
15:45
15:30
16:15
WONDERBROEDERSvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
WonderbroedersKomedie - Laatste Kans

Martin van Waardenberg, Kees Hulst, Thomas Acda, Ton Kas, Egbert Jan Weeber, Noortje Herlaar.
19:30
20:00
PEUTER KLEUTER: MAYA DE BIJ 2D NLvr
31-10
za
1-11
zo
2-11
ma
3-11
di
4-11
wo
5-11
do
6-11
Peuter Kleuter: Maya de Bij 2D NLAnimatie (Nederlandstalig) - Avonturenfilm - Familiefilm - Kinderfilm - Peuterfilm

13:00
volgende week »