de leukste service bioscoop
Nodig een vriend(in) uit
nodig een vriend(in) uit
Nu in de bioscoop
volgende week »
FOCUSdi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
FocusKomedie - Laatste Kans

Will Smith, Margot Robbie.
20:00
DIVERGENT SERIES: INSURGENT 3Ddi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Divergent Series: Insurgent 3DActie - Sciene Fiction - 3D

Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort, Kate Winslet, Naomi Watts.
20:00
19:15
BLOED, ZWEET EN TRANENdi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Bloed, Zweet en TranenDrama - Biografisch

Martijn Fischer, Hadewych Minis, Fedja van Huet.
20:00
20:00
20:00
19:15
21:45
19:00
21:30
20:00
20:00
FAST AND FURIOUS 7di
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Fast and Furious 7Actie

Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez.
20:00
20:00
20:00
19:00
21:45
19:00
21:45
15:30
20:00
20:00
HOME 3D (NL)di
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Home 3D (NL)Animatie (Nederlandstalig) - Boekverfilming - Kinderfilm - 3D

De o.a. de stemmen van Paul Groot en Leona Philippo.
15:00
14:00
15:30
CINDERELLA (NL)di
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Cinderella (NL)Avonturenfilm - Drama - Familiefilm - Kinderfilm

Olcay Gulsen.
15:00
14:00
16:00
SHAUN HET SCHAAP: DE FILMdi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Shaun het schaap: de filmAnimatie (Nederlandstalig) - Kinderfilm

15:00
14:00
13:30
KIDNEPdi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
KidnepKinderfilm - Familiefilm

Martin van Waardenberg, Teun Stokkel, Katrien van Beurden.
15:00
19:00
14:00
13:00
AVENGERS: AGE OF ULTRON 3Ddi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Avengers: Age of Ultron 3DActie - Avonturenfilm - Fantasy - 3D

Robert Downey Jr., Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson.
20:00
20:00
19:00
22:00
19:00
22:00
20:00
20:00
AMERICAN SNIPERdi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
American SniperActie - Thriller - Laatste Kans

Bradley Cooper, Sienna Miller, Jake McDorman.
20:00
20:00
HOME 2D (NL)di
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
Home 2D (NL)Familiefilm - Kinderfilm - Animatie (Nederlandstalig)

Met o.a. de stemmen van Paul Groot en Leona Philippo.
13:00
DE BOSKAMPI'Sdi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
De Boskampi'sFamiliefilm - Komedie - Kinderfilm

Thor Braun, Meral Polat, Fedja van Huet, Thijn Brobbel, Rick Lens.
13:30
16:00
DE ONTSNAPPINGdi
21-4
wo
22-4
do
23-4
vr
24-4
za
25-4
zo
26-4
ma
27-4
De OntsnappingDrama - Boekverfilming

Isa Hoes, Edwin Jonker, Matthijs van de Sande-Bakhuijzen, Abbey Hoes, Ellen Schoeters.
20:00
volgende week »